KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14654259

nr 1465 4259

Christian Björn Larsen

(1931-1993), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerad, daterad, yttermått inklusive ram: 47x40 cm -60x48

Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 maj 2022
kl 18:39:57

26/4 15:46:33 1      Vinnande bud

Christian Björn Larsen

Läs mer om Christian Björn Larsen