KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14654259
nr 1465 4259
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, daterad, yttermått inklusive ram: 47x40 cm -60x48
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:39:57
26/4 15:46:33
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen